Naujas granitas – kliento poreikiams!

Naujas granitas – kliento poreikiams! Dar daugiau galimybių, susipažinkite

Orientuodamiesi į savo klientų poreikius plečiamės ir klientams suteikiame galimybę rinktis iš kur kas platesnės granito pasiūlos. Nors apdirbimo technologijos yra puoselėjamos metai iš metų, vis labiau tobulinamos taip sukuriant ne tik estetiškai patrauklų, tačiau ir ilgaamžį bei labai tvirtą paviršių, tačiau laiko patikrintos technologijos padeda pasiekti našiausius rezultatus. Tiesa, kur kas  lanksčiau žiūrima į naujas medžiagas ir taikydami funkcionaliausias apdirbimo technologijas išgauname puikiausią rezultatą.

Jūsų dėmesiui – granito rūšys, kurias nesenai pradėjome naudoti savo darbams! Rinkitės profesionalumą, kurį patvirtina laikas.

Granitas Gabro Diabase

Granitas Gabro Diabase – juodos spalvos granitas, kuris dvelkia elegancija bei modernumu. Visiškai atsparus šalčiui, drėgmei, karščiui, ypač patvarus bei ilgaamžis. Juodos spalvos granitas neturi jokių spalvinių pokyčių, yra vienalytis ir labai stiprus, galiausiai, tankus ir net tarmiškai apdirbant jį sėkmingai išlaikomos tiek išvaizdos, tiek funkcionalumo savybės.

Granitas Gabro Diabase plačiai naudojamas ne tik paminklų gamybai, tačiau labai mėgstamas ir dažnai pasirenkamas kuriant modernias vonios patalpas, skoningas virtuves. Ši manevringa medžiaga puikiai tinka sienoms, grindims, blokams kurti, stalviršiams formuoti. Dėl savo lankstumo galimybės labai plačios, tad dėl konkretaus gaminio rekomenduojame susisiekti individualiai. Kartu surasime sprendimą, kuris pranoks Jūsų lūkesčius!

Granitas Sopka Buntina

Granitas Sopka Buntina derina juodos, tamsiai žalios spalvos atspalvius, kurie turi šiurkštesnį paviršių. Taip pat visiškai atsparūs tokioms fizikinėms savybėms kaip drėgnumas bei saulė, yra labai tvirtas, pasiekiamas aukštas spaudimo lygis – granitui nieko nenutiks.

Dėl estetinių potėpių šis granitas labai plačiai naudojamas išorinėje apdailoje. Kadangi visiškai atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams – dažnai pasirenkamas fasadams, formuojant laiptus, verandas bei cokolius. Dėl individualių idėjų rekomenduojama kreiptis asmeniškai, kadangi granitas Sopka Buntina labai lankstus, tad geras planas gali būti nesunkiai paverčiamas realybe. Juolab, mes puikiai įvaldę granito funkcionalumą, tad galime garantuoti ir kokybę.  Dėl tamsių spalvų šis granitas dažnai pasirenkamas ir kaip paminklinė medžiaga. Lengva valyti, paprasta prižiūrėti, tarnaus ilgai be jokio vargo.

Granatas amfibolitas – Nigrozero

Šis nuostabiausių atspalvių  granitas labai mėgstamas dėl spalvų sintezės, kuri funkcionaliai atrodo tiek eksterjere, tiek interjere.  Granitas yra rudai raudonas arba juodai rudai raudonas priklausomai nuo kiekvieno užsakovo poreikių. Struktūra yra vos minimaliai grublėta, skiriamas skoningų dėmių efektas. Dažniausiai šis granitas pasirenkamas stalviršiams, kadangi ant jo palikti trupiniai beveik nesimato, tad tai reikalauja retesnio valymo, po drėgnos šluostės nelieka dėmių.

Granitas plačiai naudojamas ir kaip grindų bei sienų dekoro ir kaip baldų detalės. Svarbiausia, kad dėl nuostabios spalvų sintezės šis granitas labai puikiai tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus namuose.

Granitas Kalguvaras

Tradiciškai granitas Kulguvaras dažniausiai pasirenkamas ieškant tinkamiausios medžiagos paminklui. Jis labai mėgstamas dėl šviesesnių atspalvių, o žmonės vis dažniau renkasi šviesesnius atspalvius kapavietėse. Taip tarsi stengiamasi sukruti jaukumo, galbūt net šilumos įspūdį. Nevienalytė struktūra labiausiai traukia savo atspalviais, kuriuos visus galite rasti gamtoje: rausva, raudona, balta bei juodos potėpiai. Tiesa, naudojamas ne tik paminklams, tačiau puikiai tinka ir cokoliams, stalviršiams bei laiptams.

Dymovsky

Jeigu Jums patinka tamsesni atspalviai, tačiau tokie, kurių tamsumas nėra niūrus – tokiu atveju šis granitas yra geriausias pasirinkimas. Rudos spalvos granitas atrodo tarsi tiesiai atkeliavęs iš gamtos ir puikiai derantis tiek kapavietėse, tiek namų eksterjere bei interjere. Plačios panaudojimo galimybės bei funkcionalumas – kiekvienam, kuris ieško tobulo granito. O šis, dėl savo atspalvių, būtent taip dažnai ir pavadinamas. Ypač rekomenduojamas tiems, kurie ieško kažko natūralesnio.

Granitas yra nevienalytis, spalva – ne visiškai vienoda, tačiau dominuoja rudi atspalviai. Šis granitas labai plačiai naudojamas laiptų gamyboje, kadangi padeda išgauti ypač natūraliai atrodančius ir bet kokiame eksterjere tinkamus laiptus.

Puikiai tinka greta medinio namo, išlaiko vientisumą.

Crimson kvarcitas

Jeigu ieškot kažko neįprasto, unikalaus, tačiau tuo pačiu labai skoningo, labai traukiančios akis bei žavingo granito – tokiu atveju šis yra geriausias pasirinkimas. Ypač tankus, visiškai atsparus neigiamiems aplinkos veikimas, gali būti apdorojamas net ir labai aukštoje temperatūroje, o nuo to nepakis jo išvaizda. Būtent tos yra Crimson kvarcitas, kuris yra šviesiais raudonos spalvos su baltais intarpais.

Naudojamas ne tik laidojimui skirtų apeigų funkcionalumui, tačiau tuo pačiu  labai mėgstamas virtuvėje bei vonios kambaryje, kai norisi kieto akmens paviršio, kuris būtų kuo jaukesnis bei šiltesnis. Tokiu atveju Crimson kvarcitas atrodys skoningai ir puikiai derės.

Jeigu turite idėjų, tačiau nežinote, koks granitas labiausiai tinka – tokiu atveju kviečiame susisiekti ir kartu surasime sprendimą, kuris Jums labiausia tinka. Su mūsų žiniomis, Jūsų idėjomis ir puikiomis medžiagomis – viskas gali būti įgyvendinta!

By |2019-02-07T07:34:08+00:00lapkričio 8th, 2018|Kapaviečių priežiūra, Naujienos|