Loading...
Individualus projektavimas2018-08-09T14:04:35+00:00

Ar galime Jums padėti?

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Individualus projektavimas – pagal kiekvieno poreikius

Mūsų tikslas – patenkinti kiekvieno kliento poreikius, todėl siūlome individualaus projektavimo paslaugas. Susitarkime dėl nemokamos konsultacijos, kurios metu aptarsime visas smulkmenas, suderinsime detales ir tai padės tikslingai judėti konkretaus rezultato link. Pirmiausia – idėjos aptarimas. Klientai dažniausiai preliminariai žino, ko nori, o mūsų darbas parodyti – ką galima pasiekti. Granito dirbiniai – labai skirtingi ir pats akmuo gali būti panaudojamas labai įvairiai. Štai todėl idėjas būtinai reikia suderinti su galimybėmis ir čia tam esame mes!

Konsultacijos metu ne tik aptarsime konkrečią idėją, tačiau taip pat ir laiko tarpą, per kurį ji bus įgyvendinta, kaštus bei tęstinas paslaugas. Su kiekvienu projektu dirbame labai kruopščiai ir asmeniškai, garantuojame, kad galutinis rezultatas patenkins Jūsų poreikius. Orientuojamės ne tik į estetiką bei funkcionalumą, tačiau ir ilgaamžiškumą bei galimybę atsiriboti nuo priežiūros.

UAB „Paminklai” – geriausias rezultatas už priimtiną kainą!

Įgyvendinti individualūs projektai

Rodyti daugiau

Granito pavyzdžiai

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Gaminame paminklus, laiptus, palanges, židinių apdailas. Jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas. Aktyviai bendradarbiaujame su lietuvos skulptoriais, menininkais. Užpildykite užklausą ir mes su Jumis susisieksime.

Vardas (būtina)
Pavardė (būtina)
Telefonas (būtina)
El.paštas (būtina)

Jūsų žinutė